آموزش زبان انگلیسی آنلاین برای کودکان

پس از پر کردن فرم زیر با شما تماس می گیریم و کلاس را مشخص می کنیم
آموزش زبان انگلیسی آنلاین برای کودکان

کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

اگر به دنبال یک کلاس آنلاین زبان برای کودکان هستید که درست طبق سیستم آموزشگاه های حضوری باشد و خروجی عالی داشته باشد، برای رنج های سنی مختلف از 7 سال به بالا برگزار شود، امکان ضبط شدن و مشاهده مجدد کلاس را داشته باشد، به صورت تصویری و تعاملی (اپلیکیشن اسکای روم) باشد و همچنین قیمت مناسب داشته باشد، کلاس های آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان مجموعه فرالن مخصوص شماست!

دانش آموزان کودکان و نوجوانان بر اساس رنج سنی، کتاب های مختلفی مانند Pocket, First Friends, Backpack, Let’s go, Hey There را می خوانند. رنج های سنی و سطوح را کمی پایین تر در بخش سوالات متداول می توانید ببینید. همچنین حتما ویدئو کوتاه معرفی دوره های آموزش زبان کودکان را در ادامه ببینید.

حتما بخش سوالات متداول که کمی پایین تر در این صفحه قرار دارد را مطالعه کنید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. اگر سوالی دارید، در بخش نظرات همین صفحه مطرح کنید تا سریعا به آن پاسخ دهیم.

مزایای کلاس های آنلاین انگلیسی کودکان:

 • استفاده از تماس تصویری اسکای روم جهت برگزاری کلاس ها (ارتباط راحت تر و سریع تر آنلاین در لحظه)
 • ضبط شدن کلاس ها و امکان مشاهده ویدئو کلاس
 • زیر نظر مجموعه آموزشگاه های زبان فراست نوین تهران
 • امکان ارائه مدرک معتبر آموزش و پرورش
 • اساتید مجرب ویژه کار با کودکان
 • استفاده از بهترین کتب و منابع آموزش زبان کودکان
 • هزینه های مقرون به صرفه
 • پذیرش رنج های سنی مختلف کودکان از 7 سال به بالا
 • دارای پشتیبانی آموزشی در طول روز
 • و …

فرم ثبت نام

برای ثبت نام کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

اطلاعات و شرایط کلاس ها در ادامه همین صفحه نوشته شده است

 • در صورت وارد کردن شماره غیرایرانی، شماره ای وارد کنید که واتس اپ داشته باشد.

کلاس خصوصی انگلیسی می خواهید؟ صفحه کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی را ببینید و ثبت نام کنید

سوالات متداول

شاید سوال شما اینجا باشد، اگر نبود از بخش نظرات همین صفحه، بپرسید

دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان چه مدت طول می کشد؟

طبق برنامه ریزی های انجام شده، هر ترم یک ماه طول می کشد. هفته ای سه جلسه و مدت زمان هر جلسه 1 ساعت 30 دقیقه است.

کودکان (از سن 4 سال): به زودی این رنج سنی نیز اضافه می شود.

کودکان (از سن 7 سال): 9 ترم است و کتاب First Friends کار می شود.

نوجوانان (سن 8 تا 12 سال): اگر نوجوان 8 ساله باشد کتاب Back Pack در 19 ترم کار می شود. اگر نوجوان 10 ساله است، کتاب Let’s go در 14 ترم کار می شود.

نوجوانان حرفه ای (سن 13 تا 15 سال): کتاب Hey There در 16 ترم کار می شود.

هزینه کلاس های آنلاین چقدر است؟

هزینه هر ترم به کتاب و سطح کلاس بستگی دارد که در ادامه بر اساس سطح زبان آموز نوشته شده است. توجه داشته باشید که ثبت نام قطعی فقط بعد از پرداخت شهریه انجام می شود.

کتاب Pocket رنج سنی کودکان (رنج سنی 4 تا 7 سال): هزینه هر ترم 385 هزار تومان است.

کتاب First Friends رنج سنی کودکان (رنج سنی 7 سال): هزینه هر ترم 385 هزار تومان است.

کتاب Back Pack و Let’s go رنج سنی نوجوانان (سن 8 تا 12 سال): هزینه هر ترم 395 هزار تومان است.

کتاب Hey There رنج سنی نوجوانان حرفه ای (سن 13 تا 15 سال): هزینه هر ترم 400 هزار تومان است.

هزینه هر ترم کلاس ها در صورت پرداخت ارزی از خارج از کشور، 49 دلار است.

 

جدول شهریه ها

کودکان (سن 7سال) 385 هزار تومان
نوجوانان (سن 8 تا 12 سال) 395 هزار تومان
نوجوانان (سن 13 تا 15 سال) 400 هزار تومان
خصوصی (هر یک ساعت و ربع) 250 هزار تومان

آیا می توانم در مدت کوتاه تری زبان انگلیسی را یاد بگیرم؟

بله. برای این منظور باید در کلاس های خصوصی شرکت کنید. به این صورت می توانید زبان انگلیسی را به صورت کاربردی یاد بگیرید و در سفر های خود و یا هر جای دیگر، بدون مشکل، انگلیسی صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید.

کمی انگلیسی بلد هستم و نمی خواهم از از صفر شروع کنم. راهکاری دارید؟

بله قطعا نیازی نیست از صفر شروع کنید. شما باید تعیین سطح شوید و بر اساس سطح دانش زبان خود، از ترم مناسب خود شروع کنید تا زمان شما هدر نرود. پس از ثبت فرم بالا، با شما تماس می گیریم و هماهنگی های لازم را جهت تعیین سطح انجام می دهیم.

آیا کلاس خصوصی زبان انگلیسی هم دارید؟ هزینه آن چگونه است؟

بله امکان شرکت در کلاس خصوصی زبان نیز هست. هزینه هر یک ساعت و ربع کلاس خصوصی از 250 هزار تومان شروع می شود و بسته به سطح و کتاب در حال تدریس متفاوت خواهد بود.

پس از گذراندن دوره زبان انگلیسی آنلاین، مدرک هم ارائه می دهید؟

از مزیت مجموعه آموزشی فرالن این است که امکان ارائه مدرک معتبر آموزش و پرورش با مهر سازمان و آموزشگاه را دارد. به دلیل این که ارائه این مدرک زیر نظر آموزش و پرورش است، در سفارت خانه ها نیز کاملا معتبر است. بعد از گذراندن هر دوره (مجموعه کتاب)، مدرک مرتبط به آن کتاب به شما داده می شود.

نحوه تدریس آنلاین زبان انگلیسی به چه صورت است؟

پس از بررسی نرم افزار ها و ابزار های مختلف، تصمیم گرفتیم از اسکای روم استفاده کنیم. این نرم افزار امکانات خوبی جهت آموزش زبان ارائه می دهد و شما می توانید بدون هیچ محدودیتی از طریق موبایل یا کامپیوتر در کلاس حضور داشته باشید.

بسیاری از مراکز آموزشی از ابزار های غیراستانداردی برای آموزش آنلاین استفاده می کنند که باعث شده است سطح کیفیت آموزش پایین بیاید، اما ما با انتخاب ابزار مناسب جهت کلاس های مجازی، این مشکل را حل کرده ایم تا بهترین فیدبک را از کلاس ها بگیرید.

روش کار با اسکای روم را بلد نیستم. چه کار کنم؟

تمام آموزش های لازم جهت حضور در کلاس به شما داده می شود.

آیا در طول دوره، پشتیبانی آموزشی هم دارید؟

پس از ثبت نام، شما در گروه کلاس خود عضو می شوید که در همان گروه در طول روز اگر سوالی داشتید، می توانید مطرح کنید و پاسخ خود را دریافت کنید.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان

همه پدران و مادران سرزمین عزیزمان امروزه می دانند که آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و فرزندان نوجوانشان از مهم ترین کارهای ممکن است. چون با دادن این فرصت طلایی به آنها باعث می شوند در آینده، شانس های طلایی پیش روی آنها از لحاظ شغلی، مهاجرت و تحصیلی ظاهر شود.

شاید در زمان های قدیم بر اساس معیارهای بسیار رایج و اشتباه، این امر کاملا اشتباه تلقی می شد اما امروزه بر اساس سند ها و مدارک علمی، ثابت شده است بهترین سن یادگیری زبان، مخصوصا زبان انگلیسی، از همان کودکی است. چون ذهن کودک و نوجوان آماده پذیرش بهترین هاست و می تواند به راحتی هر مطلبی را پذیرا باشد و آن را آنالیز کند.

ذهن کودکان به خاطر عدم وجود مشکلات زیاد، به راحتی دریافت کننده انواع اطلاعات در کلاس ها هستند و ذهن های پردازشگری دارند و دقیقا به همین دلیل است وقتی آنها از سنین پایین مطالعه زبان را آغاز می کنند، در سنین بالاتر آن را مانند یک فرد بومی (native) و حتی بهتر صحبت می کنند. چون دغدغه بزرگسالان و مشکلات آنها را در سنین پایین تر ندارند و مغز آنها پذیرای اطلاعات بسیار بیشتری است.

خوشبختانه در دنیای امروز، به دلیل پی بردن به اهمیت فراگیری زبان در سنین پایین، بسیاری از مجموعه های قدر و حرفه ای زبان شروع به چاپ، انتشار و به روز رسانی کتاب های مرجع آموزشی برای این رده سنی نظیر American First Friends، Pocket، Back pack، Let’s go و … کرده اند که هر کدام با قدمت و تاریخچه مشخص و با ارائه متد های بسیار دقیق و حرفه ای نیاز فراگیران را از لحاظ آموزشی برطرف کرده و فقط کافی است استادی حرفه ای و دلسوز با تدریس مناسب مطلب را به طور صحیح ارائه کند تا فراگیر تجربه ای فراموش نشدنی در خاطرش ثبت شود.

از آنجایی که متد های آموزش زبان خردسالان و کودکان از بزرگسالان متفاوت است، از معروف ترین متد ها برای آموزش کودکان می توان به متد معروف Total Physical Response اشاره کرد که در آنها از طریق بازی کردن و فعالیت های فیزیکی زبان را فرا خواهند گرفت تا اینکه صرفا شنونده باشند. اما قسمت مهم کار اینجاست که تمامی این بازی ها به زبان انگلیسی انجام خواهد شد و اساتید با دادن فرمان های لازم به زبان انگلیسی آنها را به چالش خواهند کشید.

برای شرکت در کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، کافیست فرم داخل همین صفحه را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

5/5 - (14 امتیاز)
4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • بله کلاس های زبان کودکان 12 سال هم داریم. فرم رو پر کنید باهاتون تماس می گیریم

 • سلام خسته نباشیدنمیدونم چقدر این کلاسهامعتبر هست آخه ماهم که از شهرستانی هستیم برنامه شهرستانیا چطوری هستش

  • سلام وقتتون بخیر
   الان تعداد زیادی زبان آموزش از شهر های مختلف دارن کلاس شرکت می کنند و خداروشکر راضی هم بودند. شما هم میتونید ثبت نام کنید و کلاس شرکت کنید و فیدبک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید