پکیج آموزش زبان فرانسوی A1

پکیج آموزش زبان فرانسوی سطح A1

مدرس: حانیه بیگی

مدت دوره: 22 ساعت

تعداد جلسات: 58 جلسه

نوع دوره: ویدئو (دانلودی)

سطح دوره: مقدماتی (A1)

حجم: 11.5 گیگابایت

دسترسی دائمی به لینک های دانلود

عضویت در گروه تلگرامی پشتیبانی دوره با حضور استاد

3 میلیون تومان

پس از زدن دکمه خرید، وارد صفحه سفارش فروشگاه فرالن خواهید شد.

به دوره ویدئویی آموزش زبان فرانسوی خوش آمدید! در این دوره قرار است که زبان فرانسوی را با کتاب Taxi یاد بگیرید. در این پکیج ویدئویی که شامل 58 جلسه است، این کتاب به صورت کامل، صفحه به صفحه تدریس شده است و تمام تمرین های کتاب نیز کار شده است.

افرادی که به هر دلیلی وقت شرکت در کلاس را ندارند، تهیه این پکیج گزینه بسیار مناسبی برای آن هاست. چرا که می توانید در هر زمان و در هر مکانی، جلسات دوره را ببینید و تمرین کنید.

شاید بگویید اگر با استاد در ارتباط نباشیم، چگونه مشکلات و سوالاتمان را بپرسیم و حل کنیم؟ برای این مورد هم راهکار داریم! بعد از تهیه پکیج، به شما اجازه عضویت در گروه پشتیبانی ویژه دوره خواهید داشت و به طور مستقیم با خود استاد در ارتباط هستید و هر گونه سوالی که دارید را می توانید در گروه مطرح کنید و پاسخ خود را از استاد دریافت کنید.

به دلیل اینکه کتاب آموزش فرانسوی Taxi از کتاب های برتر این زبان است، ما این کتاب را انتخاب کردیم تا استاندارد های لازم را داشته باشد. در این دوره ما کتاب اول را کامل کرده ایم تا در انتها به سطح A1 زبان فرانسوی مسلط شوید.

در آینده دوره های سایر سطوح مثل A2 و B1 و … نیز تولید خواهد شد تا شما بتوانید این مسیر را با فرالن ادامه دهید.

حتما سعی کنید درس ها را با دقت ببینید. شاید لازم داشته باشید بعضی از دروس را چندین بار ببینید تا به مطالب مسلط شوید. حتما یک دفتر تهیه کنید و نکات گفته شده را در دفتر بنویسید تا هم مرور کنید و هم بهتر یاد بگیرید.

امیدواریم که فرالن توانسته باشد کمک خوبی به شما جهت یادگیری زبان فرانسوی کرده باشد و راهنمای خوبی برای شما در این مسیر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید