پکیج آموزش زبان آلمانی A1

پکیج آموزش زبان آلمانی سطح A1

مدرس: سمیرا رادپور

مدت دوره: 30 ساعت

تعداد جلسات: 70 جلسه

نوع دوره: ویدئو (دانلودی)

سطح دوره: مقدماتی (A1)

حجم: n گیگابایت

دسترسی دائمی به لینک های دانلود

عضویت در گروه تلگرامی پشتیبانی دوره با حضور استاد

4 میلیون تومان

پس از زدن دکمه خرید، وارد صفحه سفارش فروشگاه فرالن خواهید شد.

به دوره ویدئویی آموزش زبان آلمانی خوش آمدید! در این دوره قرار است که زبان آلمانی را با کتاب Starten Wir یاد بگیرید. در این پکیج ویدئویی که شامل 70 جلسه است، این کتاب به صورت کامل، صفحه به صفحه تدریس شده است و تمام تمرین های کتاب نیز کار شده است.

در این مجموعه بی نظیر و تمام عیار، مدرس از ابتدا و قدم به قدم، با آموزش الفبا، صدای حروف، ترکیب ها، جنس اسامی و … تا سخت ترین مطالب بر اساس کتاب Starten Wir با شما پیش می رود.

افرادی که به هر دلیلی وقت شرکت در کلاس را ندارند، تهیه این پکیج گزینه بسیار مناسبی برای آن هاست. چرا که می توانید در هر زمان و در هر مکانی، جلسات دوره را ببینید و تمرین کنید.

فقط کافی است کتاب را چه به صورت پی دی اف در گوشی یا کامپیوتر خود و چه به صورت فیزیکی رو در روی خود باز کنید و گام به گام با مدرس و ویدئو ها پیش بروید تا ببینید در کمترین زمان، چگونه به راحتی می توانید کلی مطلب در این زبان سخت اما شیرین یاد بگیرید.

شاید بگویید اگر با استاد در ارتباط نباشیم، چگونه مشکلات و سوالاتمان را بپرسیم و حل کنیم؟ برای این مورد هم راهکار داریم! بعد از تهیه پکیج، به شما اجازه عضویت در گروه پشتیبانی ویژه دوره خواهید داشت و به طور مستقیم با خود استاد در ارتباط هستید و هر گونه سوالی که دارید را می توانید در گروه مطرح کنید و پاسخ خود را از استاد دریافت کنید.

مرور، تکرار و شنیدن فایل های صوتی به کرات، شاخصه کار و نقطه قوت شما خواهد بود. هر چه بیشتر ببینید، تکرار کنید و بنویسید، قطعا نتیجه بهتری خواهید گرفت.

لازم به ذکر لست مدرس دوره، هنگام تدریس نکات ارزنده و بسیار کاربردی هم به شما خواهد گفت که انجام دادنشان به شما کمک فراوانی خواهد کرد. خبر خوب برای شما عزیزان این است که مجموعه فرالن با همکاری آموزشگاه فراست نوین، این دوره بی نظیر را برای شما آماده کرده است که با دیدن فقط چند قسمت ابتدایی آن، سختی این زبان را به طور کل و برای همیشه فراموش خواهید کرد و تا انتها ادامه خواهید داد.

به دلیل اینکه کتاب آموزش آلمانی Starten Wir از کتاب های برتر زبان آلمانی است، ما این کتاب را انتخاب کردیم تا استاندارد های لازم را داشته باشد. در این دوره ما کتاب اول را کامل کرده ایم تا در انتها به سطح A1 زبان آلمانی مسلط شوید.

در آینده دوره های سایر سطوح مثل A2 و B1 و … نیز تولید خواهد شد تا شما بتوانید این مسیر را با فرالن ادامه دهید.

حتما سعی کنید درس ها را با دقت ببینید. شاید لازم داشته باشید بعضی از دروس را چندین بار ببینید تا به مطالب مسلط شوید. حتما یک دفتر تهیه کنید و نکات گفته شده را در دفتر بنویسید تا هم مرور کنید و هم بهتر یاد بگیرید.

امیدواریم که فرالن توانسته باشد کمک خوبی به شما جهت یادگیری زبان آلمانی کرده باشد و راهنمای خوبی برای شما در این مسیر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید