پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی A1

پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی سطح A1

مدرس: زهرا غفوری نسب

مدت دوره: 25 ساعت

تعداد جلسات: 53 جلسه

نوع دوره: ویدئو (دانلودی)

سطح دوره: مقدماتی (A1)

حجم: 10 گیگابایت

دسترسی دائمی به لینک های دانلود

عضویت در گروه تلگرامی پشتیبانی دوره با حضور استاد

هدیه: پی دی اف کتاب اصلی و کتاب کار

3 میلیون تومان

پس از زدن دکمه خرید، وارد صفحه سفارش فروشگاه فرالن خواهید شد.

آپدیت رایگان

دسترسی دائمی

گروه پشتیبانی

ویدئو ضبط شده

به دوره ویدئویی آموزش زبان ترکی استانبولی خوش آمدید! در این دوره قرار است که زبان ترکی را با کتاب Istanbul یاد بگیرید. در این پکیج ویدئویی که شامل 53 جلسه است، این کتاب به صورت کامل، صفحه به صفحه تدریس شده است و تمام تمرین های کتاب نیز کار شده است.

افرادی که به هر دلیلی وقت شرکت در کلاس را ندارند، تهیه این پکیج گزینه بسیار مناسبی برای آن هاست. چرا که می توانید در هر زمان و در هر مکانی، جلسات دوره را ببینید و تمرین کنید.

شاید بگویید اگر با استاد در ارتباط نباشیم، چگونه مشکلات و سوالاتمان را بپرسیم و حل کنیم؟ برای این مورد هم راهکار داریم! بعد از تهیه پکیج، به شما اجازه عضویت در گروه پشتیبانی ویژه دوره خواهید داشت و به طور مستقیم با خود استاد در ارتباط هستید و هر گونه سوالی که دارید را می توانید در گروه مطرح کنید و پاسخ خود را از استاد دریافت کنید.

سوالات متداول

بعد از تهیه دوره، چگونه ویدئو ها به دست ما می رسد؟ پس از خرید دوره، بلافاصله لینک های دانلود به شما نمایش داده می شود. این لینک ها برای شما ایمیل هم می شود، پس حتما ایمیل صحیح وارد کنید. در ضمن حتما قبل از خرید داخل سایت فروشگاه به آدرس shop.feralan.com عضو شوید تا دوره داخل پنل کاربری شما قرار بگیرد و دسترسی دائم به دوره و آپدیت های آن داشته باشید.

پشتیبانی دوره به چه صورت است؟ پس از تهیه دوره، به شما دسترسی عضویت در گروه تلگرامی دوره داده می شود تا بتوانید در کنار استاد و سایر زبان آموزان، سوالات خود را مطرح کنید و استاد پاسخ دهد. علاوه بر این با سایر زبان آموزان در ارتباط خواهید بود. همچنین استاد مطالب اضافه تری نیز در گروه به اشتراک می گذارند و بعضی وقت ها جلسات آنلاین پشتیبانی یا دیسکاشن نیز برگزار می کنند.

تفاوت این دوره با دوره داخل یوتیوب فرالن چیست؟ داخل کانال یوتیوب فرالن، بخشی از همین دوره قرار داده شده است تا شما عزیزان بتوانید به صورت رایگان یادگیری زبان ترکی استانبولی را شروع کنید، و همچنین بتوانید با متد های تدریس استاد و کیفیت ویدئو ها آشنا بشید. جلسات اول این دوره با ویدئو های قرار داده شده در یوتیوب مشترک هستند.

آیا بعد از گذراندن این دوره، می توانم ترکی صحبت کنم؟ بله قطعا، هدف این دوره همین است. در این دوره شما کتاب اول Istanbul یعنی سطح A1 زبان ترکی استانبولی را یاد می گیرید. با کمک تلاش و تمرین های شخصی خودتان، تا پایان دوره، مسلط به سطح مقدماتی زبان ترکی استانبولی خواهید شد.

آیا کتاب Istanbul برای یادگیری زبان ترکی استانبولی خوب است؟ بله! این کتاب اکنون بهترین کتاب موجود برای آموزش زبان ترکی است. به دلیل استفاده از روش های نوین آموزشی، محتوای جذاب، تمرین های متنوع، نکات مهم برای آمادگی آزمون و وجود منابع مکمل زیاد، این کتاب را به یکی از محبوب ترین کتاب های زبان ترکی استانبولی تبدیل کرده است.

آیا با دیدن این دوره، گرامر و لغات و تمام مهارت ها را یاد می گیریم؟ بله قطعا. تمرکز ما و کتاب استفاده شده در این دوره، صرفا روی یک مهارت خاص نیست و به صورت همه جانبه، تمام موارد را مثل گرامر، لغات، مهارت های شنیداری، صحبت کردن و … را یاد خواهید گرفت.

اگر مشکلی بابت دانلود داشتم چه کار کنم؟ بعد از خرید، شماره پشتیبان فنی برای شما پیامک خواهد شد. می توانید از پشتیبان کمک بخواهید تا اگر مشکلی بود حل شود.

سرفصل های مباحث کتاب

درس اول: الفبا، سلام و احوالپرسی، ضمایر اشاره، آمال و آرزو ها

درس دوم: اسامی مفرد و جمع، حرف اضافه «در»، اعداد اصلی و ترتیبی، علائم ریاضی، شغل ها و مکان ها، صرف جمله های اسمیه، صفات های متضاد، توصیف افراد

درس سوم: زمان حال ساده و کارهای روزمره، حرف اضافه «به» و «از»، قید تکرار، صرف فعل «خواستن»

درس چهارم: اعضای خانواده، صرف اسم مالکیت، کشور ها و ملیت ها، حرف اضافه «را»

درس پنجم: زمان و ساعت، زمان گذشته معلوم و نامعلوم، مناسبت ها ،قبل و بعد از کارها، بازده زمانی کارها

درس ششم: اقوام و خانواده دور، مضاف و مضاف الیه، آدرس و جهت ها، اعضای صورت و بدن، بیماری و آسیب ها، صفات تفضیلی

مدرس دوره

زهرا غفوری نسب

  • مدرس زبان های ترکی استانبولی و انگلیسی
  • مسلط به زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی، آلمانی
  • دارای لیسانس مترجمی هم زمان زبان انگلیسی
  • دارای مدرک TTC از موسسه علوم و تحقیقات تهران
  • بیش از 8 سال سابقه تدریس
زهرا غفوری

به دلیل اینکه کتاب آموزش ترکی استانبولی Istanbul از کتاب های برتر این زبان است، ما این کتاب را انتخاب کردیم تا استاندارد های لازم را داشته باشد. در این دوره ما کتاب اول را کامل کرده ایم تا در انتها به سطح A1 زبان ترکی استانبولی مسلط شوید.

در آینده دوره های سایر سطوح مثل A2 و B1 و … نیز تولید خواهد شد تا شما بتوانید این مسیر را با فرالن ادامه دهید.

حتما سعی کنید درس ها را با دقت ببینید. شاید لازم داشته باشید بعضی از دروس را چندین بار ببینید تا به مطالب مسلط شوید. حتما یک دفتر تهیه کنید و نکات گفته شده را در دفتر بنویسید تا هم مرور کنید و هم بهتر یاد بگیرید.

امیدواریم که فرالن توانسته باشد کمک خوبی به شما جهت یادگیری زبان ترکی استانبولی کرده باشد و راهنمای خوبی برای شما در این مسیر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید