آموزش زبان تخصصی گردشگری و توریستی آنلاین

دوره آموزش زبان تخصصی گردشگری و توریستی

پس از پر کردن فرم زیر با شما تماس می گیریم و کلاس شما را مشخص می کنیم
english-for-tourism

کلاس های آنلاین آموزش زبان تخصصی گردشگری

اگر به دنبال یک کلاس آنلاین زبان تخصصی گردشگری هستید، اگر کلاسی می خواهید که به صورت مستقیم و تعاملی برگزار بشه، اگر کلاسی می خواهید که فیدبک عالی داشته باشه، اگر کلاسی می خواهید که مدرک معتبر ارائه بده، اگر کلاس مجازی می خواهید که امکان ضبط شدن و تماشای مجدد داشته باشه، اگر کلاسی می خواهید که قیمت مناسب داشته باشه، اگر کلاسی می خواهید که پشتیبانی داشته باشه، جای درستی آمده اید و می توانید در کلاس های آموزش زبان تخصصی گردشگری سایت فرالن شرکت کنید!

دوره های زبان انگلیسی توریستی با کتاب English for International Tourism در 15 ترم 12 جلسه ای تدریس می شود.

حتما بخش سوالات متداول که کمی پایین تر در این صفحه قرار دارد را مطالعه کنید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. اگر سوالی دارید، در بخش نظرات همین صفحه مطرح کنید تا سریعا به آن پاسخ دهیم.

مزایای کلاس های آنلاین فرالن:

  • استفاده از اسکایپ جهت برگزاری کلاس ها (ارتباط راحت تر و سریع تر آنلاین در لحظه)
  • ضبط شدن کلاس ها و امکان مشاهده ویدئو کلاس در صورت غیبت
  • امکان ارائه مدرک معتبر آموزش و پرورش
  • زیر نظر مجموعه آموزشگاه های زبان فراست نوین تهران
  • هزینه های مقرون به صرفه
  • دارای پشتیبانی آموزشی در طول روز
  • و …

کتاب زبان انگلیسی برای گردشگری

پشتیبانی

ضبط شدن کلاس

قیمت مناسب

مدرک معتبر

بستر اسکایپ

فرم ثبت نام

در حال حاضر این کلاس تشکیل نمی شود!

سوالات متداول

شاید سوال شما اینجا باشد، اگر نبود از بخش نظرات همین صفحه، بپرسید

دوره کامل آموزش زبان انگلیسی چه مدت طول می کشد؟

تعداد کل ترم های کلاس های آموزش زبان تخصصی گردشگری 15 ترم است. هر ترم 12 جلسه یک ساعت و نیم است و به صورت هفته ای سه جلسه برگزار می شود. پس حدودا نزدیک یک سال طول می کشد.

هزینه کلاس ها به چه صورت است؟

هزینه هر ترم 500 هزار تومان است که مجموعا در 15 ترم برگزار می شود. مجموعا معادل 7.5 میلیون تومان است اما در صورت پرداخت یکجا، 6.5 میلیون تومان خواهد بود.

آیا می توانم در مدت کوتاه تری زبان انگلیسی را یاد بگیرم؟

به این منظور باید در کلاس های خصوصی زبان تخصصی گردشگری شرکت کنید و کلاس ها را فشرده تر بردارید تا در مدت زمان کوتاه تری زبان انگلیسی گردشگری را به سرانجام برسانید.

کمی انگلیسی بلد هستم و نمی خواهم از از صفر شروع کنم. راهکاری دارید؟

به دلیل تخصصی بودن این زبان، پیشنهاد می شود از اول این کتاب ها را شروع کنید. اما اگر با زبان تخصصی توریستی هم کمی آشنایی دارید و اصرار بر تعیین سطح دارید، این کار امکان پذیر است.

آیا کلاس خصوصی زبان انگلیسی هم دارید؟ هزینه آن چگونه است؟

بله امکان شرکت در کلاس خصوصی زبان تخصصی گردشگری نیز هست. هزینه هر ساعت کلاس خصوصی 150 هزار تومان شروع است.

پس از گذراندن دوره زبان انگلیسی آنلاین، مدرک هم ارائه می دهید؟

از مزیت مجموعه آموزشی فرالن این است که امکان ارائه مدرک معتبر آموزش و پرورش با مهر سازمان و آموزشگاه را دارد. به دلیل این که ارائه این مدرک زیر نظر آموزش و پرورش است، پس مدرک معتبر است. بعد از گذراندن کل دوره، مدرک به شما داده می شود.

نحوه تدریس آنلاین زبان انگلیسی به چه صورت است؟

پس از بررسی نرم افزار ها و ابزار های مختلف، تصمیم گرفتیم از Skype استفاده کنیم. این نرم افزار امکانات خوبی جهت آموزش زبان ارائه می دهد و شما می توانید بدون هیچ محدودیتی از طریق موبایل یا کامپیوتر در کلاس حضور داشته باشید.

بسیاری از مراکز آموزشی از ابزار های غیراستانداردی برای آموزش آنلاین استفاده می کنند که باعث شده است سطح کیفیت آموزش پایین بیاید، اما ما با انتخاب ابزار مناسب جهت کلاس های مجازی، این مشکل را حل کرده ایم تا بهترین فیدبک را از کلاس ها بگیرید.

روش کار با اسکایپ را بلد نیستم. چه کار کنم؟

تمام آموزش های لازم جهت حضور در کلاس به شما داده می شود. در صفحه راهنمای حضور در کلاس می توانید تمام آموزش های لازم را به صورت ویدئویی تماشا کنید و اگر سوالی هم داشتید، می توانید بپرسید.

آیا در طول دوره، پشتیبانی آموزشی هم دارید؟

پس از ثبت نام، شما در گروه کلاس خود در اسکایپ عضو می شوید که در همان گروه در طول روز اگر سوالی داشتید، می توانید مطرح کنید و پاسخ خود را دریافت کنید.

جدیدترین مقالات گردشگری

مقالات گردشگری را چند زبانه بخوانید

اهمیت یادگیری زبان تخصصی گردشگری

صنعت توریسم در ایران از دیر باز همواره مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده است و هر سال شهر های مختلف کشور عزیزمان پذیرای هزاران هزار مسافر داخلی و شهر های تاریخی نظیر اصفهان، کاشان، شیراز، کرمان و… پذیرای توریست های بسباری از کشور های خارجی بوده اند. از آنجایی که تور لیدر و راهنماهای گردشگری بسیاری در این حوزه کاری مشغول فعالیت هستند و از این راه کسب در آمد می کنند، همیشه نیم نگاهی به گردشگری و تور لیدری گروه های خارجی برای کسب در آمد های دلاری هم دارند. به دلیل آشنایی مدیران مجموعه آموزشگاه های چند زبانه فراست نوین و سایت فرالن با تور های داخلی گردشگری و فعال بودن کادر این مجموعه در این حوزه، و درخواست و تقاضای بیش از حد دوستان در این صنعت بر خود واجب دانستیم تا کنار کلاس های عمومی و تخصصی خود در این زبان، دست به حرکتی نوین و فراموش نشدنی برای اولین بار در تاریخ آموزش زبان ایران زده ایم. از این پس کادر مجموعه پس از هر سفر تاریخی، سیاحتی، طبیعت گردی و … اطلاعات آن مکان را دقیق به چند زبان، علی الخصوص انگلیسی، به همراه ترجمه فارسی در سایت قرار خواهد داد تا شما عزیزان نمونه کار ها را ببینید و با اقسا نقاط ایران زیبا و جاودان ما آشنا شوید. همچنین تصمیم به برگزاری کلاس های آموزش زبان برای راهنما های تور ها به زبان انگلیسی و هر زبان مد نظر این زحمت کشان در این صنعت نو پا و محبوب گرفتیم.

آموزش این گروه و این حوزه از طریق مجموعه کتب English for International Tourism چاپ انتشارات بین المللی Pearson خواهد بود که هر کتاب شامل 10 درس با موضوعات کلی مکالمه محور، انواع سفر ها، نحوه صحبت در مورد خرید سوغاتی، انواع آشپزی، معماری و ساختمان های معروف، مکالمه در فرودگاه، تاکسی، تور ها، مکان های تاریخی و آشنایی با مکان های معروف گردشگری در سرتاسر دنیا است.

لازم به ذکر است فراگیران هر دوره لغات و واژگان مرتبط با حوزه گردشگری را خواهند آموخت و برای ارائه کنفرانس از کتب انگلیسی موجود در بازار در مورد ایران استفاده خواهند کرد و شهر به شهر ایران و مکان های معروف آنها را با راهنمایی و کمک های لازم اساتید کنفرانس خواهند داد. ویدیو های گوناگونی برای عزیزان در این دوره ها طراحی شده اند که با دیدن آنها می توانید کلی لغات و واژگان جدید بیاموزید و خلاصه آنها را در کلاس بیان کنید.

از دیگر مواردی که اشاره به آن خالی از لطف نیست این است که با تکمیل کردن دوره های انگلیسی تور لیدری و گردشگری در سایت فرالن، می توانید به فکر مهاجرت و حتی ادامه این صنعت در کشورهای خارجی هم باشید. چون زبان انگلیسی شما پس از اتمام این دوره ها به حد مطلوب و مناسب برای این کار خواهد رسید.

5/5 - (2 امتیاز)
ثبت نام کلاس
3 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

keyboard_arrow_up