دوره فشرده زبان انگلیسی

برای ثبت نام کافیست فرم داخل همین صفحه را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

آموزش زبان انگلیسی فشرده آنلاین

مجموعه فرالن بعد از تجربه موفق خود در برگزاری کلاس های ترمیک آنلاین زبان انگلیسی، حالا اقدام به برگزاری دوره فشرده زبان انگلیسی آنلاین کرده است. این دوره به صورت کاملا آنلاین و تعاملی برگزار می شود و به صورت ویدئو های از پیش ضبط شده نیست. یعنی زبان آموزش درست مانند آموزشگاه های حضوری، باید در کلاس آنلاین حضور داشته باشد، چراکه معتقدیم بدون صحبت کردن، نمی توان زبان را یاد گرفت.

این دوره ها برای سنین بالای 15 سال است. در این کلاس ها شما امکان ضبط کردن کلاس و تماشای مجدد را دارید. بعد از پایان سری کتاب ها، مدرک معتبر نیز به شما ارائه می شود. شهریه این دوره ها با توجه به فشرده بودن کلاس، خیلی مناسب است و هزینه خیلی کمتری در مقایسه با کلاس های خصوصی پرداخت می کنید.

پایین تر جدول سطوح، کتاب ها، مدت زمان و شهریه هر دوره نوشته شده است. برای ثبت نام کافیست نام و شماره تماس خود را داخل فرم داخل همین صفحه ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم و هماهنگی های لازم را انجام دهیم.

در صورتی که قبلا زبان خوانده اید، با شما یک جلسه تعیین سطح آنلاین هماهنگ می شود تا با کتاب مناسب سطح خود شروع کنید.

حتما بخش سوالات متداول که کمی پایین تر در این صفحه قرار دارد را مطالعه کنید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. اگر سوالی دارید، در بخش نظرات همین صفحه مطرح کنید تا سریعا به آن پاسخ دهیم.

جدول مدت زمان، کتاب و شهریه دوره های فشرده زبان انگلیسی

سطح نام کتاب مدت دوره شهریه
مقدماتی Top Notch Fundamental 30 جلسه (حدود دو ماه و نیم) 3,000,000 تومان
مقدماتی Top Notch 1 35 جلسه (حدود سه ماه) 3,500,000 تومان
متوسط Top Notch 2 40 جلسه (حدود سه ماه و نیم) 4,000,000 تومان
متوسط Top Notch 3 45 جلسه (حدود سه ماه و نیم) 4,500,000 تومان
پیشرفته Summit 1 50 جلسه (حدود چهار ماه) 5,000,000 تومان
پیشرفته Summit 2 55 جلسه (حدود چهار ماه و نیم) 5,500,000 تومان
فوق پیشرفته Ready For FCE 60 جلسه (حدود پنج ماه) 6,000,000 تومان
فوق پیشرفته Ready for CAE 70 جلسه (حدود شش ماه) 7,000,000 تومان

شاید برایتان سوال پیش بیاید که تفاوت این دوره های فشرده با دوره های ترمیک فرالن چیست؟ باید بگوییم که همانطور که از نام آن پیداست، دوره های نیترو انگلیسی، به صورت فشرده تر برگزار می شوند تا زبان آموز در مدت کوتاه تری به زبان انگلیسی مسلط شود. برای مثال کتاب اول که Top Notch Fundamental است، در دوره های ترمیک نزدیک 6 ماه طول می کشد اما در این دوره های فشرده، فقط دو ماه و نیم زمان می برد. در مورد هزینه نیز طبیعتا دوره های فشرده کمی تفاوت قیمت دارد. به عنوان مثال همان کتاب Top Fundamental در دوره های ترمیک در قالب 5 ترم برگزار می شود که هر ترم 400 هزار تومان است. یعنی مجموعا 2 میلیون تومان می شود اما در این دوره های فشرده، 3 میلیون تومان است. در اصل شما با پرداخت 1 میلیون تومان بیشتر، برای خود تقریبا 4 ماه زمان خریده اید!

پشتیبانی

ضبط شدن کلاس

قیمت مناسب

مدرک معتبر

بستر اسکای روم

فرم ثبت نام

برای ثبت نام کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

  • در صورت وارد کردن شماره غیرایرانی، شماره ای وارد کنید که تلگرام داشته باشد.

دوره فشرده زبان انگلیسی آنلاین فرالن بر اساس هر کتاب ترم بندی شده است که تعداد جلسات هر کتاب را می توانید در جدول بالای این صفحه ببینید. هر هفته 3 جلسه یک ساعت و نیمه با اپلیکیشن و سایت اسکای روم برگزار می شود. شما می توانید برای خودتان جلسه را ضبط کنید تا در صورت نیاز مجدد ببینید. حضور در کلاس آنلاین ما الزامی است چرا که زبان آموز باید در کلاس باشد تا صحبت کند و اشتباهات او تصحیح شود تا خروجی فوق العاده مثبتی از کلاس بگیرد.

از مزایای اسکای روم این است به صورت لحظه ها و تعاملی با استاد در ارتباط خواهید بود. در صورتی که کار با اسکای روم را بلد نیستید، تمام آموزش های لازم به شما داده می شود و اگر هم مشکلی وجود داشت، پشتیبان فنی به شما کمک خواهد کرد.

منتظر حضور شما در کلاس های آنلاین فرالن هستیم.

آموزش زبان

سوالات متداول

شاید سوال شما اینجا باشد، اگر نبود از بخش نظرات همین صفحه، بپرسید

دوره فشرده زبان انگلیسی چقدر طول میکشد؟

در جدول ابتدای همین صفحه مدت دوره ها نوشته شده است. بستگی به این دارد که شما قبلا زبان خوانده اید یا خیر. لطفا جدول ایتدای این صفحه را ببینید.

کمی انگلیسی بلد هستم و نمی خواهم از از صفر شروع کنم. راهکاری دارید؟

بله حتما. اگر قبلا زبان خوانده اید، با شما یک جلسه تعیین سطح آنلاین هماهنگ می کنیم و سطح شما را مشخص می کنید تا در کلاس هم سطح خودتان شرکت کنید و از آنجا شروع کنید.

پس از گذراندن دوره زبان انگلیسی آنلاین، مدرک هم ارائه می دهید؟

از مزیت مجموعه آموزشی فرالن این است که امکان ارائه مدرک معتبر آموزش و پرورش با مهر سازمان و آموزشگاه را دارد. به دلیل این که ارائه این مدرک زیر نظر آموزش و پرورش است، در سفارت خانه ها نیز کاملا معتبر است.

نحوه تدریس آنلاین زبان انگلیسی به چه صورت است؟

پس از بررسی نرم افزار ها و ابزار های مختلف، تصمیم گرفتیم از اسکای روم استفاده کنیم. این نرم افزار امکانات خوبی جهت آموزش زبان ارائه می دهد و شما می توانید بدون هیچ محدودیتی از طریق موبایل یا کامپیوتر در کلاس حضور داشته باشید.

بسیاری از مراکز آموزشی از ابزار های غیراستانداردی برای آموزش آنلاین استفاده می کنند که باعث شده است سطح کیفیت آموزش پایین بیاید، اما ما با انتخاب ابزار مناسب جهت کلاس های مجازی، این مشکل را حل کرده ایم تا بهترین فیدبک را از کلاس ها بگیرید.

روش کار با اسکای روم را بلد نیستم. چه کار کنم؟

خیالتان راحت! نگرانی بابت این موضوع نباید داشته باشید. تمام آموزش های لازم به شما داده می شود و اگر مشکلی پیش بیاید، پشتیبان فنی به شما کمک خواهد کرد.

آیا در طول دوره، پشتیبانی آموزشی هم دارید؟

بله قطعا. با شرکت در کلاس ها، شما عضو گروه کلاسی می شوید و می توانید سوالات خودتان را بپرسید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید