Learning languages-cuate

کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی آنلاین

زبان ترکی استانبولی که زبان رسمی کشور ترکیه و قبرس است، زبانی است که حدود 88 میلیون نفر در دنیا با آن صحبت می کنند. این زبان در بخش هایی از کشور هایی مانند عراق، سوریه، یونان، بلغارستان، رومانی و … نیز استفاده می شود. زبان ترکی استانبولی از گروه اوغوز خانواده زبان های ترکی می باشد و از سایر اعضای آن نیز می توان به ترکی آذربایجانی که در کشور آذربایجان و شمال غرب ایران رواج دارد نام برد.

کلاس های آنلاین خصوصی مجموعه فرالن با اپلیکیشن اسکایپ برگزار می شود. اگر از آن دسته از افرادی هستید که می خواهید خیلی فشرده و سریع به زبان ترکی استانبولی مسلط شوید، می توانید تایم کلاس و تعداد جلسات را بر اساس زمان خود با استاد هماهنگ کنید تا در زمان مد نظر خودتان به سطحی که می خواهید برسید.

وب سایت فرالن متعلق به مجموعه آموزشگاه های زبان فراست نوین است و از اساتید با تجربه و چند زبانه تشکیل شده است. اکنون این تجربه را می توانید در کلاس های آنلاین فرالن به دست آورید و نتیجه بسیار خوبی از کلاس ها بگیرید.

شهریه کلاس خصوصی زبان ترکی استانبولی معمولا جلسه ای 100 هزار تومان است و مدت هر جلسه یک ساعت است. در صورت پرداخت ارزی، شهریه هر جلسه 8 دلار محاسبه خواهد شد. امکان پرداخت از طریق ارز های دیجیتال نیز وجود دارد.

مزایای کلاس خصوصی آنلاین زبان ترکی استانبولی فرالن:

  • استفاده از اسکایپ جهت برگزاری کلاس ها (ارتباط راحت تر و سریع تر آنلاین در لحظه)
  • امکان ضبط شدن کلاس ها و امکان مشاهده ویدئو کلاس ها
  • امکان شرکت در کلاس ها از سراسر ایران و جهان
  • امکان ارائه مدرک معتبر آموزش و پرورش
  • هزینه های مقرون به صرفه
  • دارای پشتیبانی آموزشی
  • و …

اساتید کلاس های خصوصی زبان ترکی استانبولی

برای ثبت نام از فرم پایین همین صفحه استفاده کنید
unknown

ستاره حسینی

مدرس زبان های ترکی استانبولی، انگلیسی و اسپانیایی

زهرا غفوری

زهرا غفوری

مدرس زبان های ترکی استانبولی و انگلیسی

سوپروایزر دپارتمان زبان ترکی استانبولی مجموعه فرالن و آموزشگاه زبان فراست نوین / بیش از 5 سال سابقه تدریس حضوری و آنلاین / دارای مدرک لیسانس مترجمی زبان

ثبت نام کلاس تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی آنلاین

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم
  • در صورت وارد کردن شماره غیرایرانی، شماره ای وارد کنید که واتس اپ داشته باشد.