آموزش زبان فرانسوی

برگزاری کلاس آنلاین، دانلود پکیج آموزش ویدئویی و هزاران مقاله و کتاب رایگان در سایت فرالن منتظر شماست! این ویدئو را حتما ببینید.

فرانسوی را چطوری می خواهی یاد بگیری؟

کلاس آنلاین

کافیه اسم و شماره تماست رو داخل فرم ثبت نام وارد کنی تا باهات تماس بگیریم و کلاس آنلاین شما رو مشخص کنیم و یادگیری زبان را شروع کنید!

ثبت نام

پکیج آموزشی

اگه فرصت شرکت در کلاس نداری، کافیه پکیج آموزش ویدئویی زبان فرانسوی فرالن رو دانلود کنید و همراه با گروه پشتیبانی، جلسات رو قدم به قدم ببینی!

دانلود دوره

مقالات و کتب

صد ها مقاله آموزشی و صد ها کتاب آموزش زبان به صورت کاملا رایگان در سایت قرار دارد تا شما به راحتی هر موضوعی که بخواهید را یاد بگیرید!

مطالعه و دانلود
Image Description

کلاس آموزش آنلاین زبان فرانسه

مجموعه فرالن، کلاس های آموزش آنلاین زبان فرانسوی را برای تمام سطوح، از مبتدی تا پیشرفته و در رنج های سنی مختلف برگزار می کند. به دلیل وابسته بودن متد ها و سیستم های آموزشی کلاس ها، به آموزشگاه فراست نوین، خروجی دوره های آنلاین زبان فرالن به شدت مثبت است. کلاس ها به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شوند و صرفا ویدئو های از پیش ضبط شده نخواهد بود تا شما بتوانید در لحظه در کلاس سوالات و اشکالات خود را رفع کنید و مهارت مکالمه را کامل یاد بگیرید.

حتما بخش سوالات متداول، که کمی پایین تر در این صفحه قرار دارد را مطالعه کنید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. اگر سوالی دارید، در بخش نظرات همین صفحه مطرح کنید تا سریعا به آن پاسخ دهیم. برای مشاهده هزینه کلاس ها، به پایین همین صفحه بخش سوالات متداول مراجعه کنید.

مزایای کلاس فرانسه آنلاین

 • استفاده از بهترین اپلیکیشن های برگزاری کلاس آنلاین
 • امکان ضبط کردن کلاس و مشاهده ویدئو کلاس
 • ارائه مدرک معتبر آموزش و پرورش
 • هزینه های مقرون به صرفه
 • دارای پشتیبانی آموزشی
 • و ...
 • در صورت وارد کردن شماره غیرایرانی، شماره ای وارد کنید که واتس اپ داشته باشد.

Image Description

پکیج ویدئویی آموزش زبان فرانسوی

شاید شما هم مانند بسیاری از افراد امکان شرکت در کلاس های آموزشی، چه حضوری و چه آنلاین را نداشته باشید اما بخواهید زبان فرانسوی را یاد بگیرید. فرالن برای شما هم سورپرایز دارد! ما معروف ترین و بهترین کتاب آموزشی زبان فرانسوی را (کتاب Taxi)، صفحه به صفحه در قالب ویدئو تدریس کرده ایم که به راحتی می توانید دانلود کنید و تماشا کنید!

شاید بپرسید که بدون دسترسی به استاد چگونه می توان رفع اشکال کرد و سوالات خودمان را بپرسیم! نگران این موضوع هم نباشید! با تهیه این دوره شما عضو گروه تلگرامی پشتیبانی دوره می شوید و هر زمان که بخواهید می توانید سوال خود را بپرسید و مستقیما با استاد در ارتباط باشید.

جلسات ابتدایی این دوره داخل یوتیوب فرالن نیز منتشر شده است اما برای دریافت مجموعه کامل این دوره و همچنین عضویت در گروه پشتیبانی باید این پکیج را از لینک زیر تهیه کنید.

هزینه تهیه این پکیج آموزشی، 3 میلیون تومان است.

تا جلسه 21 را در یوتیوب فرالن رایگان ببینید!

جلسه اول جلسه دوم جلسه سوم جلسه چهارم جلسه پنجم سایر جلسه ها
Image Description

مقالات و کتاب ها

فرالن توانسته آرشیو بسیار خوبی در زمینه مقالات و کتاب های فرانسوی تهیه کند. تیم نویسندگان فرانسوی فرالن، تمام گرامر های لازم برای یادگیری این زبان را به صورت مقاله متنی در سایت به صورت کاملا رایگان منتشر کرده است که شما به راحتی می توانید از لینک های پایین به فهرست گرامر زبان فرانسوی دسترسی داشته باشید و هر مقاله ای که می خواهید را بخوانید.

همچنین تیم ما یک آرشیو فوق العاده از کتاب های آموزشی زبان فرانسوی، از موضوعات گرامر و لغات تا مباحث تخصصی تر این زبان جمع آوری کرده است که از طریق گزینه های زیر به صورت دسته بندی شده می توانید دسترسی داشته باشید و کاملا رایگان دانلود کنید.

سوالات متداول

دوره های آموزش زبان فرانسوی، بر اساس کتاب های edito به سطح های مختلفی تقسیم می شود که در جدول زیر تعداد جلسات، مدت دوره و شهریه آمده است.

سطح تعداد جلسات شهریه
سطح A1.1 35 جلسه (حدود 3 ماه) 3,500,000 تومان
سطح A1.2 35 جلسه (حدود 3 ماه) 3,500,000 تومان
سطح A2.1 40 جلسه (حدود 3 ماه و نیم) 4,000,000 تومان
سطح A2.2 40 جلسه (حدود 3 ماه و نیم) 4,000,000 تومان
سطح B1.1 45 جلسه (حدود 4 ماه) 4,500,000 تومان
سطح B1.2 45 جلسه (حدود 4 ماه) 4,500,000 تومان
سطح B2.1 50 جلسه (حدود 4 ماه و نیم) 5,000,000 تومان
سطح B2.2 50 جلسه (حدود 4 ماه و نیم) 5,000,000 تومان

کلاس ها هر هفته سه جلسه برگزار می شود و مدت زمان هر جلسه نیز یک ساعت و ربع است. ظرفیت هر کلاس حداقل 5 نفر و حداکثر 10 نفر خواهد بود. علاوه بر کتاب اصلی، منابع مختلف دیگر مانند ویدئو، کتاب های مکمل و ... نیز کار خواهد شد.

کلاس از طریق اپلیکیشن اسکای روم برگزار می شود که تمامی نکات لازم قبل از کلاس به زبان آموزان گفته خواهد شد.

در صورتی که قبلا زبان فرانسه خوانده اید، یک آزمون تعیین سطح گرفته خواهد شد تا سطح شما مشخص شود.

بزرگسالان: در رنج سنی بزرگسالان در یادگیری زبان آلمانی از کتاب Edito استفاده می شود.

نکات مهم:
 1. شروع ترم جدید اواسط ماه مهر خواهد بود.
 2. تایم کلاس روز های زوج ساعت 6 تا 7:15 و 7:30 تا 8:45 خواهد بود. شما می توانید یکی از این تایم ها را انتخاب کنید.
 3. در صورتی که تقاضای زیادی برای برگزاری کلاس در روز های فرد و یا ساعات دیگر باشد و به حداقل تعداد برسد، امکان تغییر در روز و تایم وجود دارد.
 4. تعیین سطح فقط در روز پنجشنبه بین ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر گرفته می شود. تایم دقیق به شما گفته خواهد شد.

بله. برای این منظور می توانید در کلاس های خصوصی زبان فرانسه شرکت کنید تا سریع تر بتوانید زبان فرانسوی را به صورت کاربردی یاد بگیرید و در سفر های خود و یا هر جای دیگر، بدون مشکل، فرانسوی صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید.

بله قطعا نیازی نیست از صفر و سطح مبتدی شروع کنید. شما باید تعیین سطح شوید و بر اساس سطح دانش زبان فرانسه خود، از ترم مناسب خود شروع کنید تا زمان شما هدر نرود. پس از ثبت فرم بالا، با شما تماس می گیریم و هماهنگی های لازم را جهت تعیین سطح انجام می دهیم.

بله امکان شرکت در کلاس خصوصی زبان فرانسوی نیز هست. هزینه هر یک ساعت و ربع کلاس خصوصی حداقل 300 هزار تومان است.

از مزیت مجموعه آموزشی فرالن این است که امکان ارائه مدرک معتبر آموزش و پرورش با مهر سازمان و آموزشگاه را دارد. به دلیل این که ارائه این مدرک زیر نظر آموزش و پرورش است، در سفارت خانه ها نیز کاملا معتبر است. بعد از گذراندن هر دوره (مجموعه کتاب)، مدرک مرتبط به آن کتاب به شما داده می شود.

پس از بررسی نرم افزار ها و ابزار های مختلف، تصمیم گرفتیم از اسکای روم جهت برگزاری کلاس های مجازی استفاده کنیم. این نرم افزار امکانات خوبی جهت آموزش زبان ارائه می دهد و شما می توانید بدون هیچ محدودیتی از طریق موبایل یا کامپیوتر در کلاس حضور داشته باشید.

بسیاری از مراکز آموزشی از ابزار های غیراستانداردی برای آموزش آنلاین استفاده می کنند که باعث شده است سطح کیفیت آموزش پایین بیاید، اما ما با انتخاب ابزار مناسب جهت کلاس های مجازی، این مشکل را حل کرده ایم تا بهترین فیدبک را از کلاس های آنلاین بگیرید.

تمام آموزش های لازم جهت حضور در کلاس به شما داده می شود. در کلاس ها نیز پشتیبان فنی حضور دارد تا اگر به مشکلی برخوردید، سریعا مشکل را رفع کنید.

پس از ثبت نام، شما در گروه کلاس خود عضو می شوید که در همان گروه در طول روز اگر سوالی داشتید، می توانید مطرح کنید و پاسخ خود را دریافت کنید.

در کلاس آنلاین، شما در لحظه آنلاین خواهید بود و با استاد و سایر زبان آموزان در ارتباط هستید. اما در پکیج شما صرفا ویدئو ها را می بینید و برای رفع اشکال از گروه تلگرامی پشتیبانی دوره استفاده می کنید. اگر فرصت شرکت در کلاس را ندارید، پیشنهاد ما پکیج است. در غیراینصورت می توانید در کلاس های آنلاین فرانسوی فرالن شرکت کنید.

چند جلسه اول دوره که شامل چند درس اول کتاب است، به صورت رایگان در یوتیوب فرالن منتشر شده است که دقیقا جلسات اولیه همین پکیج است. برای مشاهده سایر دروس نیازمند این هستید که پکیج را تهیه کنید. علاوه بر این، با تهیه پکیج، عضو گروه تلگرامی پشتیبانی دوره می شوید که می توانید مستقیما با خود استاد در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

در رابطه با مدت زمان یادگیری زبان فرانسوی نمی توان به طور مطلق اظهار نظر نمود. زیرا همه چیز به سطح زبانی فرد و میزان یادگیری او بستگی دارد. از جمله عوامل تاثیرگذار در این رابطه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سطح زبانی فرد: افرادی که قبلا زبان دیگری را به خوبی یاد گرفته اند، معمولا زبان فرانسه را سریع تر فرا می گیرند. افراد مبتدی نیاز به زمان بیشتری جهت یادگیری اصول این زبان را دارند.
 • میزان تمرین و ممارست: هرچقدر فرد جهت آموزش زبان فرانسوی، تمرین و ممارست زیادی داشته باشد به همان میزان سرعت یادگیری او افزایش خواهد یافت. مدت زمان یادگیری زبان به میزان تلاش و تمرین فرد بستگی دارد. افرادی که به طور روزانه با زبان فرانسه سروکار دارند، در مدت زمان کمتری به سطح قابل قبول این زبان جهت تکلم خواهند رسید.
 • روش های یادگیری: مدت زمان یادگیری زبان فرانسه به نوع روشی بستگی دارد که جهت آموزش به زبان آموز مورد استفاده قرار گرفته است. به طور کلی، روش های تعاملی (مکالمه، لیسنینگ و ریدینگ)، سرعت یادگیری زبان را افزایش می دهند. در مقابل، تمرکز یک جانبه بر روش های منفعلانه (حفظ کردن قواعد دستوری) روند یادگیری زبان را کاهش خواهد داد.

اگر می خواهید به سطح قابل قبول آموزش زبان فرانسوی دست یابید، معمولا 1 تا 2 سال زمان نیاز است. البته این بازه زمانی، می تواند متغیر باشد و به عوامل فردی و نوع روش یادگیری بستگی دارد. یادگیری زبان تنها با تمرین و ممارست امکان پذیر است. همه افراد با هر سطح زبانی که باشند با تمرین زیاد و استفاده از روش های مناسب یادگیری می توانند زبان فرانسوی را در مدت زمان کم بیاموزند.

به طور کلی، زبان فرانسوی از لحاظ تلفظ کلمات، قواعد دستوری، تنوع لهجه و استفاده گسترده از اصطلاحات و عبارات دشوارتر از زبان انگلیسی است. به این خاطر است که به مدت زمان بیشتری نیاز است تا بتوان اصول پیچیده این زبان را از پایه یاد گرفت.

روش های متعددی جهت تقویت زبان فرانسوی وجود دارند. با تکرار و تمرین مداوم می توانید جهت آموزش زبان فرانسوی اقدام نمایید. البته ناگفته نماند که در کنار تمام منابع آموزشی، داشتن انگیزه، صبر و پشتکار از جمله مهمترین عوامل موفقیت جهت یادگیری موثر و عمیق زبان فرانسه به شمار می روند.

 • منابع آموزشی متنوع
  • کتاب های آموزش زبان فرانسه
  • فیلم ها و سریال های فرانسوی
  • موسیقی و آهنگ های فرانسوی
  • پادکست های فرانسوی
  • وبسایت ها و برنامه های آموزشی آنلاین
 • افزایش مهارت مکالمه
  • صحبت کردن با دوستان یا افراد فرانسوی زبان
  • شرکت در کلاس های مکالمه فرانسوی
  • استفاده از برنامه های مکالمه آنلاین
 • افزایش مهارت های خواندن و نوشتن
  • خواندن کتاب، مجلات و روزنامه های فرانسوی
  • نگارش روزانه به زبان فرانسه در دفتر یادداشت
  • ترجمه متون به زبان فرانسوی
 • افزایش مهارت شنیداری
  • گوش دادن به اخبار، مصاحبه ها و گفتگوهای فرانسوی
  • تقلید کردن از گویش و تلفظ بومی فرانسوی زبانان
 • استفاده از برنامه ها و اپلیکیشن های آموزشی
  • استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان فرانسه
  • شرکت در کلاس های آنلاین آموزش زبان فرانسه
 • یادگیری منابع مرتبط با فرهنگ فرانسه
  • مطالعه درباره فرهنگ، تاریخ و سنت کشور فرانسه
  • مشاهده فیلم های و سریال های فرانسوی زبان
  • سفر به فرانسه و تعامل بیشتر با مردمان بومی این کشور
 • ممارست و تمرین مداوم 
  • تمرین مکالمه و نوشتن به زبان فرانسه به صورت روزانه
  • استفاده از زبان فرانسه در زندگی روزمره

تفاوت زبان فرانسوی با انگلیسی و فارسی را می توان از چند منظر مورد بررسی قرار داد.

 • الفبا: زبان فرانسه دارای 26 حرف لاتین است که از جمله آن می توان به 20 حرف بی صدا و 6 حرف صدادار اشاره نمود. در حالی که زبان انگلیسی دارای 26 حرف لاتین است که از جمله آن می توان به 21 حرف صامت و 5 حرف مصوت اشاره نمود.
 • نحوه خواندن و نوشتن حروف: از جمله مهمترین تفاوت های زبان فرانسوی با زبان انگلیسی و فارسی در نحوه خواندن و نوشتن حروف می باشد. در زبان فرانسه، برخی از حروف (حروف ساکن خاموش) به هنگام تلفظ خوانده نمی شوند. این حروف در نوشتار می آیند، اما تلفظ نمی شوند. به عنوان مثال، حرف ((t)) در août نوشته می شود اما قابل تلفظ نمی باشد.
 • تلفظ: تلفظ کلمات در زبان فرانسه معمولا پیچیده تر از زبان انگلیسی و فارسی است. در فرانسوی، تلفظ برخی از حروف و صداها متفاوت و گاها سخت است. به عنوان مثال تلفظ حرف ((R)) در فرانسه بسیار متفاوت تر از زبان انگلیسی است.
 • گرامر: در زبان فرانسوی، اسم ها جنسیت دارند و باید همراه با صفت ها و افعال مخصوص در جمله به کار روند. همچنین ترتیب کلمات در جمله و استفاده از حروف اضافه در زبان فرانسه متفاوت تر از زبان انگلیسی می باشد.
 • واژگان و اصطلاحات: زبان فرانسوی دارای واژگان و اصطلاحات مخصوص به خود می باشد که در برخی از موارد با زبان انگلیسی و فارسی تفاوت های قابل ملاحظه ای دارد.
 • لهجه: در زبان فرانسه، لهجه های متفاوتی وجود دارند که ممکن است این مورد برای زبان آموزان به یکی از چالش های دشوار یادگیری تبدیل شود. زیرا لهجه ها می توانند حتی تلفظ، لغت و گرامر زبان را تحت تاثیر قرار دهند.

تفاوت این دو گرامر را باید از جنبه های مختلف مدنظر قرار داد. از جمله مهمترین تفاوت ها می توان به ساختار جمله ها در این دو زبان اشاره نمود. در زبان انگلیسی، ساختار جمله به صورت فاعل- فعل- مفعول می باشد، در حالی که در زبان فرانسوی این ساختار متفاوت است. در زبان انگلیسی اسامی جنسیت ندارند، اما در زبان فرانسه تمام اسامی دارای جنسیت مذکر یا مونث هستند. این موضوع باعث می شود که فراگیران زبان فرانسه با توجه به جنسیت اسامی و پیروی از قواعد آنها بتوانند جمله بسازند.

به عنوان مثال، کتاب در زمان فرانسوی، Le livre با جنسیت مذکر ترجمه می شود. زمان افعال در زبان انگلیسی بسیار متنوع می باشند، اما در زبان فرانسه یادگیری آنها با پیچیدگی بیشتری همراه است. البته با تمرین و ممارست می توان جهت یادگیری زبان هر چقدر هم سخت باشد، اقدام نمود.

از جمله بهترین راهکارها جهت آموزش زبان فرانسوی، استفاده از کتاب ها و منابع مختلف آموزشی در این زمینه می باشد. کتاب های زبان فرانسوی باید جامع و کامل باشند. به عبارتی در تمام قسمت های کتاب های آموزشی باید بر یادگیری مهارت های چهارگانه زبان تاکید شود. از طرفی در نگارش مجموعه کتاب های آموزشی باید از متن ها و گفتگوهای روزمره در زبان فرانسه استفاده شده باشد.

کتاب های آموزش فرانسوی موجود در بازار، سطح بندی های مختلفی دارند. این امر باعث می شود تا تهیه کتاب های زبان فرانسوی برای افرادی که در سطوح مختلف یادگیری این زبان قرار دارند، آسان تر شود. از جمله بهترین و جامع ترین کتاب های آموزش زبان فرانسوی که در سطوح مختلف به فراگیران این زبان آموزش داده می شوند، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • Alter ego
  • پوشش سطح A1  تا C1
  • تقسیم بندی درس ها به سه بخش (همراه با تمرین و واژگان)
  • قابلیت استفاده به منظور شرکت در آزمون DELF/DALF
 • L’atelier
  • جامع ترین کتاب جهت آموزش گام به گام زبان فرانسه
  • برخورداری از نسخه اپلیکیشن موبایل
  • برخورداری از گرافیک جذاب و تمرین های شنیداری و گفتاری
  • دارای تمرینات متنوع جهت گرفتن مدرک DELF A1
 • Le nouveau taxi
  • پوشش سطح A1 تا B1
  • دارای سه جلد کتاب به همراه تمارین و واژگان متعدد
  • برخورداری از فعالیت های گروهی به منظور تقویت مکالمه
 • Edito
  • برخورداری از تمرینات بسیار کاربردی با تاکید بر مهارت های چهارگانه زبان
  • دارای 12 فصل به همراه کتاب خودآموز
  • قابل استفاده برای زبان آموزان مبتدی
 • Café Crème
  • دارای 16 فصل به همراه کتاب کار
  • پرداختن به موضوعات کاربردی و روزانه در هر فصل
  • برخورداری از اصطلاحات و عبارات روزمره فرانسوی
  • دارای تمارین شنیداری و گفتاری به منظور تقویت مهارت های زبان
  • قابل استفاده برای زبان آموزان مبتدی

از جمله بهترین منابع آموزش زبان فرانسوی، استفاده از سایت ها و اپلیکیشن های آموزشی است. با استفاده از منابع آموزشی متنوع، امکان یادگیری زبان فرانسوی در هر زمان و مکانی که باشید به راحتی برای شما فراهم می شود. محتوای کاربردی و سرگرم کننده اپلیکیشن های آموزش زبان فرانسه، انگیزه و پیشرفت مداوم را برای زبان آموزان فراهم می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه به معرفی چند اپلیکیشن کاربردی زبان فرانسه می پردازیم:

 • اپلیکیشن Duolingo: اپلیکیشن رایگان و محبوب جهت افزایش مهارت های زبان فرانسه از طریق روش های مختلف بازی و...
 • اپلیکیشن Babbel: اپلیکیشن پولی با برخورداری از محتوای آموزشی جامع و کاربردی برای سطوح مختلف مبتدی تا پیشرفته زبان فرانسه
 • اپلیکیشن Memrise: اپلیکیشن آموزش زبان فرانسوی با تکیه بر تکنیک های مختلف یادگیری (صوتی، تصویری و حافظه)
 • اپلیکیشن Clozemaster: اپلیکیشن آموزش زبان فرانسه مبتنی بر متن و جمله به منظور افزایش مهارت درک مطلب و تقویت دستور زبان
 • اپلیکیشن Français Authentique: اپلیکیشن رایگان مبتنی بر یادگیری زبان فرانسه در قالب واژگان، عبارات و تمرینات مختلف (پوشش سطح مبتدی تا پیشرفته)

البته سایت های آموزشی نیز وجود دارند که با مراجعه به آنها می توانید مهارت های چندگانه خود را تقویت کنید. از جمله آنها می توان به سایت های All about French، La Connasse، Memrise، The French experiment و YouLearnfrench اشاره نمود.

زبان فرانسوی که یکی از پرکاربردترین زبان ها در جهان است، در بین بسیاری از زبان آموزان طرفداران زیادی دارد. زبان متکلمان در بیش از 29 کشور جهان، فرانسوی می باشد. زبان فرانسه به عنوان زبان اول و دوم در جهان طرفداران زیادی دارد. این زبان از جمله زبان های رسمی سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا به شمار می رود. این زبان جزو خانواده های زبان لاتین به شمار می رود که دارای قواعد دستوری و املایی پیچیده ای می باشد. تلفظ کلمات در فرانسوی بسیار متفاوت تر از نوشتار آنها می باشد. زبان فرانسه، لهجه های متفاوتی دارد که به هنگام گویش، این اختلاف ها خود را نشان می دهند.

زبان فرانسوی نشات گرفته از زبان لاتین است و به عنوان یکی از زبان های رومانسی شناخته می شود. این زبان، در جهان بعد از زبان انگلیسی و چینی ماندارین در رتبه چهارم قرار دارد. تعدادی زیادی از مردم، این زبان را به عنوان زبان مادری خود تکلم می کنند. در قاره اروپا زبان فرانسوی در حوزه های هنر، ادبیات، فلسفه، آشپزی و مد بسیار تاثیرگذار بوده است. به همین خاطر آموزش زبان فرانسوی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

'
19 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام خسته نباشید
  برای یادگیری زبان فرانسو باید انگلیسی بلد باشیم ؟؟

  • سلام خدمت شما
   نه نیازی نیست میتونید با خود فرانسوی شروع کنید. اما معمولا کسی که انگلیسی بلد هست، زبان بعدی رو راحت تر میتونه یاد بگیره.

 • سلام برای رسیدن به سطح a1 فرانسه چند ترم باید گذراند؟ چند ساعت ؟ و هزینش چقدر هست

  • سلام خدمت شما
   برای سطح a1 فرانسوی حدودا ۱۰ ترم باید بگذرونید. ترم های ما به صورت ۱۲ جلسه یک ساعت و نیم هست. شهریه هر ترم هم همین چیزی هست که تو همین صفحه درج شده.

 • سلام وقت بخیر
  تا سطح b2 رسیدن حدودا چقدر زمان میبره؟
  نمرات حدود 250 همون b2 هستن؟

  • سلام وقت شما هم بخیر
   اگر مستمر و خوب بخونید، با کلاس خصوصی نزدیک 2 سال میتونید به سطح b2 برسید. کمتر از این هم امکانش هست به شرط اینکه خودتون زمان زیادی براش بذارید

 • سلام
  من قراره برم فرانسه و نیاز دارم زبان فرانسه رو بدونم
  چقدر زمان میبره تا بتونم فرانسوی حرف بزنم چون وقت زیادی ندارم حد اقل شش ماه اگه به صورت خصوصی پیش برم امکانش هست؟؟

  • سلام وقتتون بخیر
   بله تو مدت شش ماه اگه خوب بخونید و وقت کافی براش بذارید میتونید مقدمات زبان فرانسوی رو یاد بگیرید. البته اگر خصوصی شرکت کنید.

  • سلام وقتتون بخیر
   لطفا فرم کلاس خصوصی فرانسوی رو پر کنید تا باهاتون تماس بگیریم

  • سلام وقت بخیر
   کلاس هامون به صورت آنلاین با اپلیکیشن اسکای روم برگزار میشه. میتونید فرم رو پر کنید تا باهاتون تماس بگیریم و استاد مشخص بشه و کلاس رو شروع کنید.

  • سلام وقتتون بخیر باشه دوست عزیز
   نه متاسفانه. برای فرانسوی فقط کلاس خصوصی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

keyboard_arrow_up