آموزش زبان آلمانی

کلاس آنلاین آلمانی می خواهید؟ یا پکیج ویدئویی؟ یا دنبال کتاب ها و مقاله های آموزش آلمانی هستید؟ جای درستی هستید! این ویدئو را حتما ببینید!

آلمانی را چطوری می خواهی یاد بگیری؟

کلاس آنلاین

کافیه اسم و شماره تماست رو داخل فرم ثبت نام وارد کنی تا باهات تماس بگیریم و کلاس آنلاین شما رو مشخص کنیم و یادگیری زبان را شروع کنید!

ثبت نام

پکیج آموزشی

اگه فرصت شرکت در کلاس نداری، کافیه پکیج آموزش ویدئویی زبان آلمانی فرالن رو دانلود کنید و همراه با گروه پشتیبانی، جلسات رو قدم به قدم ببینی!

دانلود دوره

مقالات و کتب

صد ها مقاله آموزشی و صد ها کتاب آموزش زبان به صورت کاملا رایگان در سایت قرار دارد تا شما به راحتی هر موضوعی که بخواهید را یاد بگیرید!

مطالعه و دانلود
Image Description

کلاس آموزش آنلاین زبان فرانسه

مجموعه فرالن، کلاس های آموزش آنلاین زبان فرانسوی را برای تمام سطوح، از مبتدی تا پیشرفته و در رنج های سنی مختلف برگزار می کند. به دلیل وابسته بودن متد ها و سیستم های آموزشی کلاس ها، به آموزشگاه فراست نوین، خروجی دوره های آنلاین زبان فرالن به شدت مثبت است. کلاس ها به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شوند و صرفا ویدئو های از پیش ضبط شده نخواهد بود تا شما بتوانید در لحظه در کلاس سوالات و اشکالات خود را رفع کنید و مهارت مکالمه را کامل یاد بگیرید.

حتما بخش سوالات متداول، که کمی پایین تر در این صفحه قرار دارد را مطالعه کنید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. اگر سوالی دارید، در بخش نظرات همین صفحه مطرح کنید تا سریعا به آن پاسخ دهیم.

مزایای کلاس فرانسه آنلاین

 • استفاده از بهترین اپلیکیشن های برگزاری کلاس آنلاین
 • امکان ضبط کردن کلاس و مشاهده ویدئو کلاس
 • ارائه مدرک معتبر آموزش و پرورش
 • هزینه های مقرون به صرفه
 • دارای پشتیبانی آموزشی
 • و ...
 • در صورت وارد کردن شماره غیرایرانی، شماره ای وارد کنید که واتس اپ داشته باشد.

Image Description

پکیج ویدئویی آموزش زبان فرانسوی

شاید شما هم مانند بسیاری از افراد امکان شرکت در کلاس های آموزشی، چه حضوری و چه آنلاین را نداشته باشید اما بخواهید زبان فرانسوی را یاد بگیرید. فرالن برای شما هم سورپرایز دارد! ما معروف ترین و بهترین کتاب آموزشی زبان فرانسوی را، صفحه به صفحه در قالب ویدئو تدریس کرده ایم که به راحتی می توانید دانلود کنید و تماشا کنید!

شاید بپرسید که بدون دسترسی به استاد چگونه می توان رفع اشکال کرد و سوالات خودمان را بپرسیم! نگران این موضوع هم نباشید! با تهیه این دوره شما عضو گروه تلگرامی پشتیبانی دوره می شوید و هر زمان که بخواهید می توانید سوال خود را بپرسید و مستقیما با استاد در ارتباط باشید.

جلسات ابتدایی این دوره داخل یوتیوب فرالن نیز منتشر شده است اما برای دریافت مجموعه کامل این دوره و همچنین عضویت در گروه پشتیبانی باید این پکیج را از لینک زیر تهیه کنید.

Image Description

مقالات و کتاب ها

فرالن توانسته آرشیو بسیار خوبی در زمینه مقالات و کتاب های فرانسوی تهیه کند. تیم نویسندگان فرانسوی فرالن، تمام گرامر های لازم برای یادگیری این زبان را به صورت مقاله متنی در سایت به صورت کاملا رایگان منتشر کرده است که شما به راحتی می توانید از لینک های پایین به فهرست گرامر زبان فرانسوی دسترسی داشته باشید و هر مقاله ای که می خواهید را بخوانید.

همچنین تیم ما یک آرشیو فوق العاده از کتاب های آموزشی زبان فرانسوی، از موضوعات گرامر و لغات تا مباحث تخصصی تر این زبان جمع آوری کرده است که از طریق گزینه های زیر به صورت دسته بندی شده می توانید دسترسی داشته باشید و کاملا رایگان دانلود کنید.

سوالات متداول

دوره های آموزش زبان فرانسوی، بر اساس کتاب های edito به سطح های مختلفی تقسیم می شود که در جدول زیر تعداد جلسات، مدت دوره و شهریه آمده است.

سطح تعداد جلسات شهریه
سطح A1.1 35 جلسه (حدود 3 ماه) 3,500,000 تومان
سطح A1.2 35 جلسه (حدود 3 ماه) 3,500,000 تومان
سطح A2.1 40 جلسه (حدود 3 ماه و نیم) 4,000,000 تومان
سطح A2.2 40 جلسه (حدود 3 ماه و نیم) 4,000,000 تومان
سطح B1.1 45 جلسه (حدود 4 ماه) 4,500,000 تومان
سطح B1.2 45 جلسه (حدود 4 ماه) 4,500,000 تومان
سطح B2.1 50 جلسه (حدود 4 ماه و نیم) 5,000,000 تومان
سطح B2.2 50 جلسه (حدود 4 ماه و نیم) 5,000,000 تومان

کلاس ها هر هفته سه جلسه برگزار می شود و مدت زمان هر جلسه نیز یک ساعت و ربع است. ظرفیت هر کلاس حداقل 5 نفر و حداکثر 10 نفر خواهد بود. علاوه بر کتاب اصلی، منابع مختلف دیگر مانند ویدئو، کتاب های مکمل و ... نیز کار خواهد شد.

کلاس از طریق اپلیکیشن اسکای روم برگزار می شود که تمامی نکات لازم قبل از کلاس به زبان آموزان گفته خواهد شد.

در صورتی که قبلا زبان فرانسه خوانده اید، یک آزمون تعیین سطح گرفته خواهد شد تا سطح شما مشخص شود.

بزرگسالان: در رنج سنی بزرگسالان در یادگیری زبان آلمانی از کتاب Edito استفاده می شود.

نکات مهم:
 1. شروع ترم جدید اواسط ماه مهر خواهد بود.
 2. تایم کلاس روز های زوج ساعت 6 تا 7:15 و 7:30 تا 8:45 خواهد بود. شما می توانید یکی از این تایم ها را انتخاب کنید.
 3. در صورتی که تقاضای زیادی برای برگزاری کلاس در روز های فرد و یا ساعات دیگر باشد و به حداقل تعداد برسد، امکان تغییر در روز و تایم وجود دارد.
 4. تعیین سطح فقط در روز پنجشنبه بین ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر گرفته می شود. تایم دقیق به شما گفته خواهد شد.

بله. برای این منظور می توانید در کلاس های خصوصی زبان فرانسه شرکت کنید تا سریع تر بتوانید زبان فرانسوی را به صورت کاربردی یاد بگیرید و در سفر های خود و یا هر جای دیگر، بدون مشکل، فرانسوی صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید.

بله قطعا نیازی نیست از صفر و سطح مبتدی شروع کنید. شما باید تعیین سطح شوید و بر اساس سطح دانش زبان فرانسه خود، از ترم مناسب خود شروع کنید تا زمان شما هدر نرود. پس از ثبت فرم بالا، با شما تماس می گیریم و هماهنگی های لازم را جهت تعیین سطح انجام می دهیم.

بله امکان شرکت در کلاس خصوصی زبان فرانسوی نیز هست. هزینه هر یک ساعت و ربع کلاس خصوصی حداقل 300 هزار تومان است.

از مزیت مجموعه آموزشی فرالن این است که امکان ارائه مدرک معتبر آموزش و پرورش با مهر سازمان و آموزشگاه را دارد. به دلیل این که ارائه این مدرک زیر نظر آموزش و پرورش است، در سفارت خانه ها نیز کاملا معتبر است. بعد از گذراندن هر دوره (مجموعه کتاب)، مدرک مرتبط به آن کتاب به شما داده می شود.

پس از بررسی نرم افزار ها و ابزار های مختلف، تصمیم گرفتیم از اسکای روم جهت برگزاری کلاس های مجازی استفاده کنیم. این نرم افزار امکانات خوبی جهت آموزش زبان ارائه می دهد و شما می توانید بدون هیچ محدودیتی از طریق موبایل یا کامپیوتر در کلاس حضور داشته باشید.

بسیاری از مراکز آموزشی از ابزار های غیراستانداردی برای آموزش آنلاین استفاده می کنند که باعث شده است سطح کیفیت آموزش پایین بیاید، اما ما با انتخاب ابزار مناسب جهت کلاس های مجازی، این مشکل را حل کرده ایم تا بهترین فیدبک را از کلاس های آنلاین بگیرید.

تمام آموزش های لازم جهت حضور در کلاس به شما داده می شود. در کلاس ها نیز پشتیبان فنی حضور دارد تا اگر به مشکلی برخوردید، سریعا مشکل را رفع کنید.

پس از ثبت نام، شما در گروه کلاس خود عضو می شوید که در همان گروه در طول روز اگر سوالی داشتید، می توانید مطرح کنید و پاسخ خود را دریافت کنید.

در کلاس آنلاین، شما در لحظه آنلاین خواهید بود و با استاد و سایر زبان آموزان در ارتباط هستید. اما در پکیج شما صرفا ویدئو ها را می بینید و برای رفع اشکال از گروه تلگرامی پشتیبانی دوره استفاده می کنید. اگر فرصت شرکت در کلاس را ندارید، پیشنهاد ما پکیج است. در غیراینصورت می توانید در کلاس های آنلاین فرانسوی فرالن شرکت کنید.

چند جلسه اول دوره که شامل چند درس اول کتاب است، به صورت رایگان در یوتیوب فرالن منتشر شده است که دقیقا جلسات اولیه همین پکیج است. برای مشاهده سایر دروس نیازمند این هستید که پکیج را تهیه کنید. علاوه بر این، با تهیه پکیج، عضو گروه تلگرامی پشتیبانی دوره می شوید که می توانید مستقیما با خود استاد در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

زبان المانی که امروزه با نام Deutsch هم شناخته می شود، یکی از مهم ترین و پرکاربردترین زبان های حال حاضر دنیا محسوب می شود و به واسطه مهاجرپذیری کشور آلمان، فراگیران بسیاری سعی در یاد گیری این زبان دارند تا شانس خود را برای سفر به کشور ژرمن ها و در جست و جوی آینده ای بهتر, امتحان می کنند.

زبان المانی ریشه ای هندی اروپایی از شاخه ژرمن غربی است که درکشور هایی نظیر خود آلمان، سوییس، اتریش و بخش های از بلژیک کاربرد دارد.

چون تاریخچه و قدمت این زبان از انگلیسی بیشتر است، بیراه نگفته ایم اگر آن را مادر زبان انگلیسی بدانیم. به همین دلیل است که فراگیرانی که انگلیسی بلد هستند هنگام مطالعه زبان آلمانی تشابهات بسیاری بین این دو زبان چه از لحاظ ساختاری و چه واژگانی می یابند.

شایان ذکر است که زبان آلمانی به دلیل هم ریشه بودن با زبان های هلندی، سوئدی، نروژی و دانمارکی تشابهات زیادی با آنها هم دارد.

حروف الفبای زبان آلمانی تقریبا مشابه با زبان انگلیسی است و فقط در چند مورد تفاوت نوشتاری دارند. خوبی این زبان این است که چیزی به نام فونتیک مانند زبان انگلیسی، در این زبان وجود ندارد و در همان ابتدای مسیر اگر فراگیر الفبا و صدا ها و ترکیب ها را درست یاد بگیرد، دیگر به مشکل بر نخواهد خورد و می تواند حتی سخت ترین متون آلمانی را هم به راحتی بخواند.

چیزی که این زبان را کمی سخت و متمامیز می کند وجود جنسیت اسامی در سه حالت مذکر، مونث و خنثی و وجود چهار حالت فاعلی، مفعول مستقیمی، غیر مستقیمی و مضاف مضاف الیه در این زبان است که جنس اسامی بر اساس هر حالت تغییر می کند و فراگیر باید از همان ابتدا اسامی را با جنس حرف تعریف درست خود یاد بگیرند تا بتوانند تغییرات لازم را هنگام صحبت کردن به درستی انجام دهند.

وقتی جنس صحیح حرف تعریف (Artikel)  را بدانید دیگر به راحتی می توانید تغییرات لازم را با تمرین و تکرار انجام دهید.

مورد دیگر وجود صرف فعل در این زبان است که به راحتی با تمرین و تکرار زیاد قابل یادگیری است و خوشبختانه زبان آلمانی به مراتب ساختار های گرامری کمتری نسبت به زبان انگلیسی و حتی فارسی دارد. بدین صورت که شما با دانستن سه زمان حال، گذشته و آینده ساده در این زبان، در بدترین شرایط هم می توانید گلیم خود را از آب بیرون بکشید.

'
keyboard_arrow_up